O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

                              O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

                           2 Niedziela Wielkiego Postu – 17 III 2019 r.

W czasie Wielkiego Postu przeżywajmy Nabożeństwa Pasyjne – Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale; Rekolekcje wielkopostne – u nas od 12 – 14 kwietnia ze spowiedzią (dzieci od 3-5 kwietnia); czytajmy Ewangelię i czasopisma katolickie; podejmujmy odważnie umartwienia świadcząc jałmużnę. Nawracajmy się wierząc Panu Jezusowi.

 1. W Poniedziałek Krąg Biblijny o g. 19:oo.
 2. We Wtorek Uroczystość Św. Józefa, Patrona naszej Diecezji Kaliskiej i Kościoła Powszechnego. Dodatkowa Msza św. o g. 17:oo.
 3. W Środę Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 17:oo
 4. W Piątek Droga Krzyżowa o g. 17:oo.W Piątek katecheza Bierzmowanych – Chłopcy o g. 18:oo.
 5. W Sobotę spotkanie Wspólnoty „Boży Ogień” o g. 18:oo.
 6. W Niedzielę Nabożeństwo Gorzkich Żalów o g. 15:oo i Msza św.
 7. Bóg zapłać za ofiary na kościół i na dom parafialny, i plebanię. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszki na Ad Gentes – do Narodów, by wesprzeć działalność ewangelizacyjną Kościoła Katolickiego.
 8. Bardzo proszę Mieszkańców Wiosek o zebranie ofiar na „Ciemnicę” i „Grób Pański” oraz na kwiaty. Najlepiej do 5 Niedzieli Wielkiego Postu, abyśmy wiedzieli na co nas będzie stać w tym wystroju.
 9. Za tydzień święcenie modlitewników dla Dzieci do I Komunii św. na Mszy św. o g. 11:3o.
 10. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Grzegorz Śpiewak z Emilią Gałką – oboje z Parafii Brzeźnio; Jakub Kaczmarek, Parafia Brzeźnio z Patrycją Borkowską z Parafii N.S.J. w Sieradzu.
 11. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Zmarłego +śp. Piotra Banacha z Brzeźnia. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie… Niech odpoczywa w pokoju…
 12. Spowiedź wielkopostna w tym tygodniu: w Poniedziałek – Godynice; w Środę – Złoczew: w Sobotę – Kliczków Mały. 
 13. Parafia św. Urszuli Ledóchowskiej w Sieradzu organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 13 – 19 września 2019 roku. Są jeszcze wolne miejsca. Tel. kontaktowy 602 778 914. Polecamy.

Komentarze są wyłączone.