O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

                                           O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

                                      7 niedziela w okresie zwykłym – 23 II 2020 r.

 1. W poniedziałek o g. 18:oo Msza św. o św. Józefie, Patronie Dobrej Śmierci, z nabożeństwem i modlitwami tylko w świątyni.

 2. W poniedziałek Krąg Biblijny o g. 19:oo.

 3. W środę Popielec – początek Wielkiego Postu. Msze św. z posypaniem głów popiołem o g. 8:oo, 10:oo i 17:oo – obowiązuje post ścisły.

  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 17:oo.

 4. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o g. 17:oo i Msza św.

 5. W Niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żalów z nauką pasyjną o g. 15:oo i następnie Msza św.

 6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Agnieszka Koper z Dębołęki, par. Brzeźnio z Kamilem Chojakiem z Łodzi, par. Przemienienia Pańskiego – zap. 2.

 7. Od piątku godziny 17:oo do niedzieli południa, kandydaci do bierzmowania będą przeżywać rekolekcje ewangelizacyjne w sali O.S.P. w Brzeźniu. To skupienie poprowadzi ks. Dominik Wodniczak z grupą młodzieży z Ostrowa Wielkopolskiego oraz ks. Przemysław z naszą młodzieżą. Prosimy rodziców bierzmowanych o pomoc w kuchni w sobotę, o wypiek jakiegoś ciasta, a wszystkich parafian o modlitwę w intencji młodych.

 8. W środę spotkanie Rady ekonomicznej i duszpasterskiej o g. 18:15 w salce przy wikariacie. Zapraszam wszystkich nowych Członków tych Rad na to pierwsze spotkanie – wyjątkowo wspólne.

 9. Dla wszystkich, którzy planują w tym czy w przyszłym roku sakramentalny związek małżeński, możliwość nauk przedmałżeńskich w czasie Wielkiego Postu w Złoczewie od 1 marca w każdą niedzielę o g. 11:oo w domu parafialnym oraz w Stolcu w Soboty od 29 lutego o g. 19:3o. Także w Sieradzu – proszę się orientować w poszczególnych parafiach.

 10. Tegoroczni Jubilaci 25-lecia i 50-lecia sakramentalnego życia małżeńskiego z całej naszej Diecezji będą mieli pielgrzymkę do św. Józefa 12 września b.r. (sobota). Proszeni są, aby do końca lutego podali adresy z datą ślubu swoim proboszczom i wtedy otrzymają osobiste zaproszenia od Ks. Biskupa i szczególne pamiątki. Czekam więc na zgłoszenia.

 11. I jeszcze jedno ogłoszenie: wszyscy którzy będą chcieli jechać do Warszawy w dniu 7 czerwca b.r. na beatyfikację Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego proszeni są, aby już zapisali się w swoich parafiach do końca lutego.

 12. Bóg zapłać za ofiary na kościół i na dom parafialny.

 13. Jest nowy nr „Opiekun”, a w nim polecam: „Siła modlitwy” czy „Media, Kościół i wybory”, albo „Osiem” – to o cudach eucharystycznych w Polsce. Są też już treści na Wielki Post. Polecamy.

Komentarze są wyłączone.