1. We Wtorek witamy Nowy Rok Pański 2019. Msze św. jak w Niedzielę.
  2. W Środę Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 17:o. Po Nowennie katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
  3. W tym tygodniu I Piątek i I Sobota miesiąca stycznia. W Piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu od g. 16:oo i możliwość adoracji i spowiedzi. O g. 17:oo zakończenie adoracji Nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św.
  4. Do Chorych w styczniu nie pojedziemy. Dopiero w pierwszą Sobotę lutego.
  5. W Sobotę spotkanie Wspólnoty „Boży Ogień” o g. 18:oo.
  6. Uroczystość Trzech Króli w najbliższą Niedzielę z poświęceniem kredy i kadzidła na każdej Mszy św. Będzie także przed świątynią zbiórka ofiar do puszek na misje.
  7. Zapraszamy także za tydzień w Niedzielę wszystkich Parafian do śpiewania kolęd przy żłóbku w naszej świątyni bez organów o g. 15:oo. Dzieci, Młodzież i Dorośli z tekstami kolęd przed oczy – proszę wziąć także te z „Opiekuna”.
  8. Bóg zapłać za ofiary na kościół i na dzwonnicę i dla chorej na raka dziewczyny. Dziękuję Panu Konradowi. Ofiara została przekazana.
  9. Dziękuję bardzo Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu świątyni i Żłóbka na Święta Bożego Narodzenia. Dziękuję Państwu Pawlakom za choinki i Panu Owczarkowi za przywiezienie. Dziękuje Panu Konradowi Cygankowi, Panu Kościelnemu i Panu Organiście. Dziękuję Chórowi za śpiew w czasie liturgii. Dziękuję Niewiastom za piękne przystrojenie kapliczki Maryi przed kościołem.
  10. Porządek „kolędy” w tym tygodniu: w Środę – Ostrów – jeden kapłan od Państwa Fikus, od parku do drogi – od g. 9:oo; – drugi kapłan – Brzeźnio, ul. Spółdzielcza, Na Górce i pozostała część Topolowej w kierunku kościoła – w tej kolejności, ale od g. 12:oo. – w Czwartek – Rybnik – jeden kapłan od g. 9:oo; – w Piątek – Krzaki Brączynno – jeden kapłan od g. 9:oo; – drugi kapłan – Brzeźnio, ul. Słowikowa i Wiśniowa – ale od g. 13:oo – tu dojedzie sam; – w Sobotę – Ostrów – dwóch kapłanów – od lasu i od Podcabaja – od g. 9:oo.
  11. W Poniedziałek 7 stycznia – Brzeźnio, ul. Wspólna od rana od strony cmentarza do Rembowa i Bronisławów, ul. św. Idziego od P. Pawlak i Krzaki Przedgórcze do P. Miłek, ale od g. 12:30.
Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *